Kosenie

Hlavným zameraním našej firmy je kosenie a mulčovanie parkových plôch, čistenie od ruderálnych porastov a zanedbaných plôch. Disponujeme profesionálnou technikou pre ktoré nie je výzva žiadny pozemok, či sa jedná o anglický trávnik najmenšieho rozsahu, až po kompletné mestá alebo viac hektárové pozemky firiem.

Výrub a orez stromov

Máme vyškolených ľudí, ktorí majú za sebou veľa vyrúbaných a orezaných stromov aj na ťažkodostupných miestach. Dbáme nie len na bezpečnosť, hospodárnosť, ale aj na odbornosť. Pre najvhodnejší zásah na strome najprv vykonáme obhliadku, ktorá je zadarmo, a navrhneme vhodný postup ošetrenia stromu podľa jeho druhu, veku, zdravotného stavu a lokálnych podmienok.

Malé stavebné práce

Zabezpečujeme stavebné práce menšieho rozsahu, ako stavbu plotov, suchých múrikov, altánkov, pokládku zámkovej dlažby, obkladanie tehlových pásov a búracie práce.

Predaj strojov

Profesionálne kosačky s 0 polomerom otáčania SCAG: S veľkoplošnou kosačkou Scag kupuje profesionálny užívateľ súčasne aj kvalitu bez ktorej sa v dnešnej dobe nezaobíde. Základom týchto profesionálnych strojov je ich robustne dimenzovaná konštrukcia, výber kvalitných materiálov a komponentov, vlastná produkcia v moderných závodoch v Mayville v štáte Wisconsin (USA), kde sa tiež vyrábajú komponenty pre CAT a NASA. Závod opúšťa ročne viac ako 20 000 ks profesionálnych strojov SCAG s „0“ polomerom otáčania. Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám predvedieme stroj v akcii u Vás, na Vašom pozemku.

Kosačky s „0“ polomerom otáčania

S veľkoplošnou komunálne kosačkou Scag kupuje profesionál súčasne aj kvalitu, ktorú potrebuje a bez ktorej sa dnes nezaobíde! Kvalita je u týchto strojov na prvom mieste. Ich prednosťou je robustne dimenzovaná konštrukcia, výber kvalitných materiálov a komponentov, vysoká kvalita spracovania a vlastnej produkcie v modernom závode v Mayville v štáte Wisconsin (USA), kde sa tiež vyrábajú komponenty pre CAT a NASA. Závod opúšťa ročne cez 20 000 profesionálnych strojov Scag s „0“ polomerom otáčania.

Traktorové kosačky

V prípade, že to myslíte s udržiavaním svojho pozemku vážne, budete traktorovú kosačku potrebovať. Pomocník v záhrade, ale aj okolo domu či na plochách, kde je kosenie zdĺhavé a náročné, bude pre vás správnou voľbou.

Likvidácia pňov

Ak Vám blokuje miesto na pozemku peň , riešením je frézovanie pňov. Disponujeme strojom LASKI F460/27.

Realizačné služby v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry.

Grilovačka s priateľmi, narodeninová party s rodinou, futbalový zápas s deťmi, alebo ranná káva s milovanou osobou vo vlastnej záhrade, prinesieme Vám kúsok prírody. Ak máte v úmysle založiť, skalku, jazierko, trávnik alebo kompletne novú záhradu vieme Vám pomôcť. Snažíme sa vytvoriť zelený raj pre Váš príbytok, ktorý spĺňa Vaše požiadavky.

Výstavba a regenerácia športových plôch

Prvým krokom k úspechu Vášho tímu je kvalitný trávnik. Ak potrebujete dosiať, alebo prevzdušniť trávnik, navrhnúť a inštalovať závlahu, aplikáciu umelých hnojív , alebo kompletnú rekonštrukciu, obráťte sa na nás.

Závlahové systémy

Udržať záhradu a trávnik po celý rok v perfektnom stave nie je bez fungujúcej závlahy takmer možné. Či už potrebujete zavlažovať verejné priestory, športové ihrisko, alebo členitú záhradu, pripravíme vám návrh a nainštalujeme závlahu, aby bola celá plocha zaistená rovnomernou dodávkou vody. Inštalácia zavlažovacích systémov RAIN BIRD prebieha takmer celoročne.